06/18/17 19:22

ЦСКА-София започна с победа в Австрия

ЦСКА-София започна победно подготовката в Австрия. "Червените" удариха 3:1 местния Вакер Инсбрук в блиц турнир. Срещата продължи 45 минути.

Тимът на Стамен Белчев нанесе своя удар в края. Първо Кубемба откри резултата, след като беше изведен сам зад отбраната на втородивизионния тим. Домакините изравниха след центриране от фаул. Елер се разписа с глава.

Вратарят на Вакер обаче подари буквално топката на Каранга и голямата звезда в атаката на ЦСКА-София не пропусна да изведе отново своите напред. Кристиян Малинов довърши съперника с рядко красив гол извън пеналта.

Вакер - ЦСКА-София 1:3

0:1 Кубемба 36'