08/22/17 08:10

Поморие допусна първа загуба за сезона

“Поморие” загуби гостуването си на “Лудогорец 2” с 1:2. Това бе първо поражение през новия сезон за водения от Малин Орачев тим.

Срещата започна силно. Още в 6-та минута Преслав Петров откри резултата в полза на домакините. Възпитаниците на Малин Орачев реагираха светкавично и в 11-та минута Живко Жеков възстанови равенството. След бурните начални минути, последва затишие, преди в 34-та минута удар на Ковачев да бъде спасен от Тодоров. Само 120 секунди по-късно Поморие по чудо не осъществи пълен обрат, след като изстрел на Тютюков срещна гредата.

В 50-та минута Димитров отново изведе Лудогорец напред в резултата – 2:1. В 77-та минута Бекир Расим нанесе хубав удар, който обаче не намери целта. В края на мача отново той пробва да възстанови равенството, но  изстрелът му бе неточен.