04/02/18 12:34

„Добруджа“ се разправи лесно със „Спартак“ – Варна

„Спартак“ загуби от „Добруджа“ с 0:2 като гост, в мач от XXII кръг на Североизточната трета лига.

Домакините реализираха головете през втората част – в 56-та и 85-та минути, съобщава официалният сайт на клуба.

Съставът на „Спартак“: Георги Ставрев, Александър Йовчев, Вилиян Денчев (68 – Милен Николов), Боян Илиев, Михаел Михалев, Георги Гушлев (58 – Емил Илиев), Васко Боев, Ивайло Русев, Георги Димитров, Славомир Събков, Десислав Дяков (46 – Илиян Неделчев).

След изиграването на всички мачове от XXII кръг и стане известно класирането до този момент, програмата ще се допълни до края на първенството, по системата „Бергер“.

Материалът „Добруджа“ се разправи лесно със „Спартак“ – Варна е публикуван за пръв път на Будна Варна.