04/03/18 20:36

Показно от "Реал" и Роналдо, "Ювентус" ръкопляска

"Реал" (Мадрид) и Кристиано Роналдо изнесоха шампионска лекция тази вечер срещу "Ювентус" в Торино в първи четвъртфинал на Шампионската лига - 3:0.

Португалецът за пореден път показа, че е играч за големите моменти и големите мачове. Той реализира два гола, вторият от които бе магически - със задна ножица през второто полувреме.

А вълшебството се пренесе на трибуните - дори феновете на Юве ръкопляскаха на Кристиано под дъжда. Роналдо изработи и третото попадение на "лос меренгес" - дело на Марсело.

5-кратният носител на "Златната топка" пропусна хеттрик, а гостите удариха две греди - на Тони Кроос и Лукас Васкес.

"Ювентус" също направи няколко пропуска. Но в крайна сметка загуби тежко повторението на финала от миналата година в Кардиф и шансовете му за реванша в Мадрид са нищожни.

В другия първи четвъртфинал тази вечер "Байерн" би "Севиля" с 2:1 като гост. Тимът от Мюнхен направи обрат.