06/01/18 14:55

Спортният талант на "Еврофутбол" Гергана Топалова стана държавна шампионка по тенис

/КРОСС/ Спортният талант на „Еврофутбол“ Гергана Топалова спечели лятното държавно първенство на България по тенис за девойки до 18 години. Днес пловдивската състезателка, която е шампионка и за жени на открито от миналата година, победи на финала Елена Кралева. По пътя си към върха тя преодоля Елена Тренчева, Мирела Шкумбова, Невена Костова и записа служебна победа срещу Паола Панова. Този следобед Гергана заминава за Париж, където ще играе в основната схема на турнира Ролан Гарос за девойки. Състезанието започва на 3 юни – неделя. „Еврофутбол“ желае много успехи на Гергана Петкова и своите спортни таланти!