07/04/10 00:41

Иниеста: Ние не сме нито Англия, нито Аржентина

Полузащитникът на испанския национален отбор Андрес Иниеста бе избран от ФИФА за играч на мача Парагвай - Испания - четвъртфинал на Мондиал 2010. 26-годишният полузащитник раздаде повече от 50 точни паса и бе в основата на почти всички испански атаки. „Всички мачове на световното първенство са много равностойни. Парагвай е един много агресивен отбор и е много трудно да бъде победен”, сподели халфът. „Победихме много трудно, но сега сме между четирите най-добри на световното първенство”, добави испанският национал/ „Мачовете са много различн...