12/15/10 00:36

Божинов и Парма продължават на 1/4-финалите за купата на Италия

Парма постигна драматична победа с 2:1 при домакинството си на Фиорентина за купата на Италия и по този начин “дуковете” се класираха за четвъртфиналната фаза на турнира. Треньорите на двата отбора Паскуале Марино и Синиша Михайлович дадоха възможност за изява на голяма част от играчите, които рядко влизат в плановете им. Българският национал Валери Божинов започна като титуляр и бе заменен в 81-та минута от аржентинския ветеран Ернан Креспо. Домакините имаха лек превес през първото полувреме, като пропуснаха няколко чисти положение. Божинов с...