07/28/12 23:28

Валентин Илиев и Петър Занев с цял мач при победа на Волин Луцк

Валентин Илиев и Петър Занев играха като титуляри за Волин Луцк при победата с 2:0 над Черноморец Одеса в мач от третия кръг на украинското първенство по футбол. Българските защитници останаха цял мач в защитната четворка на отбора от Луцк, който стигна до първия гол в мача в 14-та минута. Тогава точен беше румънецът Силвиу Изворану, който добави в мрежата на Дмитрий Безотосний отбит от гредата удар. Второто попадение беше дело на другия румънец в състава на Волин - Ерик Бицфалви. Той стреля от далечно разстояние в 77-та минута, топката рикошир...