07/29/12 17:37

Ники Михайлов титуляр за успех над Домовчийски и компания

Николай Михайлов бе титуляр на вратата на Твенте за победата с 1:0 над втородивизионния немски Дуисбург. За немците пък сред стартовите единадесет започна Валери Домовчийски. Българският национален вратар игра през първото полувреме в мача на „Шауинсланд-Рейзен Арена“, а на почивката Стив МакЛарън замени цялата единайсеторка. Домо също изигра едно полувреме, като бе заменен на почивката. Лирой Фер отбеляза единственото попадение точно преди почивката, като именно през първото полувреме Твенте игра по-добър футбол. В четвъртък Твенте излиза за с...