08/05/12 20:21

Милионерският Анжи излъга Амкар, излезе втори

Анжи Махачкала излезе на второ място в класирането на руската Висша лига, със седем точки от три кръга, след като победи Амкар Перм с 1:0. Цял мач за Амкар играха Захари Сираков и Георги Пеев. Пеев имаше и една от най-добрите възможности да се разпише срещу отбора на милионерите, но в 40-та минута стреля над гредата. В 72-та минута Георгий Габулов реализира единственото попадение за Анжи, след като Дмитрий Белоруков не успя да пресече подаването на Мехди Карсела-Гонсалес, след пробив отдясно. Голът на Габулов не остана без претенции, тъй като о...