08/05/12 13:02

Сашо Александров след драматичната победа: Никой не вярваше в мен

Българският състезател Александър Александров бе изключително развълнуван от драматичната победа в олимпийския турнир по бокс, който го изпрати на четвъртфинал в Лондон. „Никой не вярваше в мен, само аз и моят треньор. Много хора ме отписаха, победих го с воля. Просто се хвърлих да спечеля мача. Много добре съм подготвен. Не знам нищо за следващия си съперник, а и не ме интересува“, сподели Александър Александров след срещата си. Българският боксьор се класира за четвъртфиналите в категория до 49 килограма след победа над сочения за фаворит Схи...