08/05/12 15:08

Хокей на трева: Пакистан записа драматична победа над Южна Африка

Пакистан постигна драматична победа над Южна Африка с 5:4 в среща от предпоследния четвърти кръг в група "А" на олимпийския турнир по хокей на трева за мъже. С успеха възпитаниците на Расоол Ахтар Чаудри запазиха шансове за полуфиналите. Те събраха 7 точки и се изравниха с лидерите Великобритания и Австралия, които се срещат помежду си по-късно днес. Победата срещу аутсайдера Южна Африка не дойде никак лесно. Африканците обърнаха от 1:3 до 4:3, но Пакистан все пак стигна до късен обрат с голове на Сохайл Абас и Уасим Ахмад в последните ш...