08/07/12 20:28

България с поредна загуба в контролите

Българският национален отбор претърпя поредна загуба в контролните си срещи. В първия мач от турнира в Чехия, на който участва, България отстъпи на Холандия с 84:94. Нашият тим изоставаше във всичките части, като след равностоен първи период отстъпваше с 24:26. На почивката разликата вече бе 10 точки – 45:55. Макар се намали малко изоставането си в третата част, България влезе в последната със седем точки пасив. Нищо по-различно обаче не стана до края на мача, и Холандия взе комфортна победа с 94:84. Участие в мача не взе получилият контузия в ...