08/07/12 17:02

Елис Гури с тежко поражение на четвъртфиналите

Българският национал Елис Гури претърпя поражение на четвъртфиналите в категория до 96 килограма на олимпийския турнир по борба в класически стил. Състезателят, защитаващ българския флаг, загуби с 0:2 части от представителя на Беларус Тсимафей Дзейниченка. Елис Гури не успя да намери начин да се противопостави на своя съперник. В първата част Дзейниченка се защити добре от партер, с което спечели точка за 1:0. Втората Елис Гури загуби с 0:3 точки, след като белорусинът се възползва по най-добрия начин отново от партера, в който бе поставен Гу...