08/08/12 18:17

Класна Русия отказа Литва и е на полуфинал

Русия се наложи над Литва без да срещне твърде много проблеми, и вече е първият полуфиналист на Олимпийския турнир по баскетбол. Сборная безспорно разполагаше с по-класния състав на терена, и с фантастични разигравания и много активна защита, се справи със задачата си. За Литва, това е първо отпадане от 1996-та година насам, преди голявата четворка. На полуфинал Русия ще срещне победителя от мача между Франция и Испания. Момчетата на Дейвид Блат стартираха мощно и още в първата четвърт показаха, че нямат намерение да дават напразни надежди на Л...