08/08/12 22:38

Сърбия се класира за полуфиналите в турнира по водна топка

Филип Филипович отбеляза три гола при победата на Сърбия с 11:8 над Австралия на четвъртфиналите на олимпийския турнир по водна топка за мъже.Сърбия е световен вицешампион и бронзов медалист от Пекин'2008. Сърбите решиха мача в последната четвърт, когато вкараха пет безответни гола.Австралия поведе с 5:2 във втората част и на полувремето - 7:4. Четири минути преди края на двубоя Сърбия поведе 9:8 след гол на Филипович, а до края на срещата се разписаха Милан Алексич и Стефан Митрович. За Австралия с по две попадения се отличиха Рики Кембъл и Дж...