08/09/12 10:51

Бока Хуниорс вдигна странната Купа на Аржентина

Бока Хуниорс спечели възобновения турнир за купата на Аржентина след победа на финала над Расинг Клуб с 2:1. Така Бока остава единственият носител на този трофей в турнира, който завършва до край едва два пъти. Уругваецът Сантяго Силва изведе Бока в резултата в 21-а минута, Лукас Виатри отбеляза втория гол. Вантелин Виола върна едно попадение за Расинг в 68-а минута на мача, игран пред 35 000 зрители. Мачът за Копа Аржентина трябваше да се изиграе на 23 юни, но бе отложен заради традиционните за страната неразбории около домашния календар....