08/11/12 21:49

Безкомпромисен Берое вкара 4 на Ботев Враца

Отборът на Берое започна сезона в А група с летящ старт, побеждавайки с категоричното 4:0 тима на Ботев Враца. В герой за домакините се превърна Георги Андонов, който се отличи с хеттрик, а четвъртото попадение бе дело на новото попълнение Елио Мартинс през втората част. Трите гола на Андонов паднаха само в рамките на девет минути. През първото полувреме възпитаниците на Ивко Ганчев бяха пълни господари на терена. Веднага след първия съдийски сигнал домакините упражниха тотален натиск, докато гостите от Враца трудно успяваха да организират смис...