08/12/12 22:13

Занев и Илиев загубиха от Динамо Киев в Украйна

Българските защитници Петър Занев и Валентин Илиев играха цял мач за Волин (Луцк), който беше разгромен с 1:4 при гостуването си на Динамо (Киев) в мач от 5-ия кръг. По два гола отбелязаха Неико Кранчар и нигериецът Идейе, като динамовци водеха с 2:0 още до 30-ата минута. Рамон Лопес намали за гостите от Луцк в 35-ата минута, но Кранчар и Идайе вкараха по едно попадение и през второто полувреме. Петър Занев получи жълт картон за фаул срещу Кранчар в 64-ата минута, а това е втора поредна загуба за отбора след тази от Шахтьор миналата седми...