08/12/12 19:51

Пирин Гд с историческа първа победа в А група

Пирин Гоце Делчев постигна историческа първа победа в А група, след като се наложи драматично с 2:1 като домакин срещу Миньор Перник в първия кръг от новия сезон. В 27-та минута Иван Михов спъна в наказателното поле футболист на домакините и главният съдия Николай Йорданов отсъди дузпа. От бялата точка Румен Лапантов бе точен и вкара първия гол за отбора от град Гоце Делчев в елитния футбол. В 53-та минута отново Иван Михов от гостите и нападателят на домакините Румен Лапантов бяха главните действащи лица: Михов извърши грубо нарушение срещу Ла...