08/12/12 14:25

Скримов: Четвъртото място е много добър резултат, никой не го е очаквал

Откритието на националния отбор на Олимпиадата Тодор Скримов остана оптимист след загубата от Италия. Според него четвъртото място е добър резултат. „Труден край. Италианците бяха по-добри днес. Нямахме шанс, не ни се получи играта. Не знам къде е причината да играем така. Бях убеден, че всички ще играем по-добре. Лошото начало ни скова“, заяви Скримов. „Четвъртото място е много добър резултат. Никой не го е очаквал. Може да очакваме подобни резултати на следващата олимпиада. Трябва да работим в правилната насока. Съжалявам за днешния мач, в пр...