08/18/12 21:32

Барчовски след катастрофата в Азербайджан: Силно съм огорчен

Старши треньорът на българския национален отбор по баскетбол Росен Барчовски коментира след загубата от Азербайджан в Баку, че изобщо не е очаквал подобна развръзка, а напротив – тимът му е отишъл за победата. България изигра най-слабия си мач от дълго време насам, и падна с 15 точки, което бе дори поносимо, в сравнение на 22-24, които се държаха през почти цялото второ полувреме. „Дойдохме в Баку за победа. Това поражение силно ме огорчи,“ призна Барчовски, цитиран от azerisport.com. „Днес Азербайджан бе по-добър от нас. Съперникът ни вкарваше...