08/18/12 20:14

Славия взе първи точки, би Монтана у дома

Славия победи с 2:1 у дома Монтана и постигна първи успех през новия сезон. Още в четвъртата минута на двубоя "белите" поведоха в резултата чрез Жуниньо. Бразилецът се разписа с глава след центриране отдясно на Радослав Димитров. Веднага след попадението гостите достигнаха до възможност за изравняване, но излезлият на голова позиция Димитър Воденичаров не успя да преодолее вратаря Георги Петков. Между 22-ата и 24-ата минута удари от фаул на Йордан Тодоров не успяха за затруднят стража на домакините. В 33-ата минута Чавдар Янков изведе Здравко Л...