08/18/12 22:46

„Суха мрежа“ и победа за Ники Михайлов

Българският национален вратар Николай Михайлов не допусна гол, а неговият отбор Твенте победи с 1:0 като гост Бреда в мач от втория кръг на холандското първенство. Михайлов бе титуляр и благодарение на своите усилия помогна на отбора си да завоюва трите точки. Единственият гол в мача вкара Лерой Фер в 51-а минута. Победата е втора за Твенте и благодарение на това отборът на българина излезе на първо място във временното класиране. Първа победа през новия сезон записа ПСВ Айндховен, който разгроми с 5:0 Рода на свой терен. Станислав Манолев обач...