08/19/12 23:14

Калиакра стартира с победа над Пирин Разлог в Б група

Калиакра победи на стадиона си в Каварна с 2:1 Пирин Разлог в първия кръг на Единната Б група. Надмощието, което наложи Калиакра през първата част на срещата, не даде резултат и съперниците се оттеглиха на почивката без да си отбележат гол. През второто полувреме домакините заиграха по-концентрирано и в 53-ата минута откриха резултата с гол на Владислав Узунов. Три минути по-късно Иван Петков удвои преднината на Калиакра с удар от вратарското поле на Пирин - 2:0. В 68-ата минута Иван Цачев опита изненадващ диагонален удар, но топката се отклони...