08/31/12 21:10

Росен Барчовски: Стоя зад този отбор и му вярвам

Селекционерът на българския държавен тим по баскетбол Росен Барчовски насочи вниманието на медиите към това, с което отборът разполага в момента и заяви, че той стои безрезервно зад отбора и вярва на играчите. Съставът ни вече е на родна земя след загубата от Швеция и мисли за предстоящото домакинство в неделя на Азербайджан. „Имахме тежко пътуваме в двете посоки. Загубихме накрая в последните пет минути мача. През второто полувреме до този момент играехме по-добре и бяхме в подем. В четвъртата част на тях им влязоха няколко тройки, а ние напра...