09/08/12 19:01

Шотландия и Сърбия започнаха квалификациите с нулев хикс

Отборите на на Шотландия и Сърбия започнаха квалификационни я си цикъл за Мондиал 2014 с нулево равенство. На стадион „Хемпдън парк“ в Глазгоу двата тима не успяха да се изненадат и завършиха без голове в първия си мач от група А. Александър Коларов бе близо до попадение, след прекрасно изпълнен свободен удар, но стражът на домакините Алън Макгрегър показа качества и парира удара. Отговорът на Шотландия дойде чрез Робърт Сондграс, който имаше отличен шанс, но пропусна от удобна позиция. През второто полувреме гостите от Сърбия бяха по-добрият т...