09/11/12 20:02

Фабиано се завръща в бразилския национален отбор

Нападателят Луис Фабиано за първи път е включен в бразилския национален отбор по футбол след Мондиал 2010 за приятелските мачове с Аржентина в края на този месец и началото на следващия. Бразилия е домакин на своя стар съперник Аржентина на 19 септември в Гояния, а на 3 октомври е срещата-реванш в Ресистенсия в северната част на Аржентина. За последно Луис Фабиано игра на Мондиал 2010, когато Бразилия бе елиминирана на четвъртфиналите от Холандия. Преди 18 месеца Луис Фабиано премина от Севиля в Сао Пауло, но претърпя две операции на коляното. ...