09/12/12 14:52

Антонио Валенсия: Съдията е клоун, тотален клоун!

Крилото на Манчестър Юнайтед Антонио Валенсия обяви парагвайския съдия Карлос Амария за „тотален клоун“, след като той не свири втора дузпа за Еквадор при гостуването на Уругвай. Световната квалификация в Монтевидео завърши 1:1, след като Фелипе Кайседо изведе напред гостите с гол от 11-метров наказателен удар още в осмата минута, а Единсон Кавани изравни за урусите в средата на втората част. Валенсия, който в последните секунди на срещата бе изгонен за втори жълт картон, претендира, че парагвайският рефер е трябвало да даде още една дузпа за Е...