09/13/12 13:03

Гласят Бербатов за титуляр срещу Уест Бром

Димитър Бербатов вероятно ще е титуляр за Фулъм в съботното домакинство срещу Уест Бромич Албиън, прогнозира обзорният материал преди мача, който е публикуван от сайта на лондонския тим. „Димитър Бербатов се гласи за титуляр, след като влезе от пейката през второто полувреме при гостуването на Уест Хем“, пише в страницата на тима от Крейвън Котидж. Фулъм не е играл у дома повече от месец и стадионът ще бъде пълен до краен предел, след като всичките над 25 000 места по трибуните бяха изкупени в началото на седмицата. Тимът на Мартин Йол загуби п...