09/15/12 12:32

Анчелоти: Готови сме за Шампионската лига

Старши треньорът на Пари Сен Жермен Карло Анчелоти заяви категорично, че неговият тим е готов за Шампионската лига. Наставникът заяви това след първия домакински успех от началото на сезона. Пари Сен Жермен показа признаци, че навлиза във форма след лошия старт и записа победа с 2:0 над Тулуза в четвъртия кръг на Лига 1. „Беше важно да постигнем първа домакинска победа. Проведохме добър мач, но успехът над Тулуза не дойде лесно, тъй като съперникът игра атакуващо“, сподели Анчелоти. „Мисля, че сме готови за Шампионската лига. Тези две победи в ...