09/15/12 20:58

Барселона с купата в София, спечели турнира на Лукойл

Барселона спечели турнира „Лукойл Екто Къп“ в София, след като на финала се наложи с 85:80 над Панатинайкос. Двата състава се срещнаха и през месец май, и тогава отново Барса спечели, но третото място, във Финалната четворка на Евролигата. 18 точки за победата на Барселона реализира Джо Ингълс, а по 15 за ПАО вкараха Софоклис Скорцианидис и Деруин Китчън. Испанският шампион водеше играта през всичките 40 минути, въпреки че първото полувреме бе по-равностойно, и ПАО успяваше да се държи наравно в резултата. Почивката дойде при четири точки аванс...