09/18/12 13:57

Пламен Илиев: Бих подписал доживотен договор с Левски

Вратарят на Левски Пламен Илиев рядко се спира пред журналистите след двубой на „сините“. Въпреки че е на 21 години, той се превърна в ключова фигура за Левски. Илиев преподписа с клуба от „Герена“, а след мача в Стара Загора даде интервю специално за Гонг. „Доста важни три точки взехме срещу Берое. При една загуба нямаше да е никак приятно. Хубавото е, че се измъкнахме с добра игра през второто полувреме, защото през първата част не се представихме на ниво“, бяха първите думи на Илиев пред Гонг. „Изключително съм радостен, че подписах нов дого...