09/19/12 08:18

Моуриньо: Горд съм с момчетата, ДНК-то на моя отбор се върна

Старши треньорът на Реал Мадрид Жозе Моуриньо бе на седмото небе след драматичната победа с 3:2 над Манчестър Сити в Шампионската лига. „Белия балет“ губеше с 1:2 само 3 минути преди края, но за това време успя да реализира две попадения и да грабне трите точки. „Добре е, защото ДНК-то на моя отбор се върна“, обясни Моуриньо. „Реал Мадрид може да губи мачове, Моуриньо може да губи мачове, моите играчи могат да губят мачове и ние можем да губим мачове като този тази вечер.“ „Можехме да загубим и щях да съм горд, но не можем да губим мачове както...