09/19/12 17:00

Яя Туре призна: Реал Мадрид заслужи победата

Полузащитникът на Манчестър Сити Яя Туре призна, че Реал Мадрид заслужено е стигнал до победата в мача от груповата фаза на Шампионската лига. Двубоят на „Сантяго Бернабеу“ завърши 3:2 в полза на „белия балет“ с късен гол на Кристиано Роналдо. „Длъжен съм да призная, че Реал Мадрид е велик отбор. Беше трудно да играем срещу тях“, сподели след мача Яя Туре. „Пет минути преди края ние водихме в резултата, а те вкараха два гола и победиха. Знаехме, че са способни на това, още повече, че Реал Мадрид игра пред своя публика. Трябва да ги поздравим за...