09/24/12 14:43

България загуби от Чехия 1/4-финала на европейското по минифутбол в Молдова

България загуби от вицешампиона Чехия 1/4-финала на европейското по минифутбол в Молдова.Представителния отбор на България по минифутбол завърши участието си на европейското първенство в Молдова след загуба с 1:3 от миналогодишния финалист на Евро 2011 Чехия. Нашия отбор изигра много добър мач и поведе в резултата в средата на първото полувреме с гол на капитана Николай Михов. Отборът се оттегли на почивката с преднина от 1 гол, но в началото на втората част чехите вкараха бързо попадение, с което се върнаха в мача. И когато всички очакваха дуз...