09/29/12 19:41

Спартак пак не допусна гол, вкара 2 на Раковски

Спартак Варна се наложи с 2-0 над Раковски в мач, който бе наблюдаван от треньорския щаб на елитния Черноморец Бургас, начело с Димитър Димитров-Херо. Това бе 6-и пореден мач за „соколите”, в който Генко Славов запази мрежата си суха. Още в 13-ата минута варненци се разминаха пред гола след перфектно центриране на Беадиров отдясно и отблизо Смирнов стреля край дясната греда. Домакините откриха резултата в 31-ата минута, когато най-съобразителен след едно разбъркване в наказателното поле на Раковски се оказа Беадир Беадиров, който с диагонален у...