09/30/12 21:52

Добър дебют за Янев в Испания, Барселона шокирана на старта

Александър Янев дебютира официално за новия си клуб Манреса в испанската Лига АСВ. Българското крило игра 20 минути при загубата на със 78:83 на своя тим в първия кръг, гостуване на Блусенс Монбус в Компостела. За тези минути, Янев отбеляза 11 точки, като реализира три от четирите си опита от тройката. Блусенс се оттегли на почивка с осем точки преднина, която бе стопена почти до минимум след подновяването на играта. Манреса изравни при 44:44 в средата на третия период, но преди последната четвъртина, тимът отново изоставаше с три точки. След н...