10/03/12 22:44

Алегри: Не беше лесно да победим Зенит

Старши треньорът на Милан Масимилиано Алегри отдаде заслуженото на съперниковия тим след победата с 3:2 над Зенит Санкт Петербург в мач от груповата фаза на Шампионската лига. „Това е много важна победа за нас. Не беше лесно да се победи Зенит на техен терен. След първите 20 минути наложиха много сериозно противодействие, но нашият вратар се справи много добре“, сподели Алегри. Треньорът на Милан коментира и атмосферата на стадиона: „Зенит, що се касае до организация, до домакинство, е на едно от челните места в европейския футбол. Това важи за...