10/05/12 00:16

ПСВ би твърде лесно Наполи, Днипро е машината начело на група F

ПСВ Айндховен победи Наполи неочаквано лесно с 3:0 и взе първа победа в група F на Лига Европа. В другия двубой от групата бе далеч по-интересно, като АИК поведе на два пъти на Днипро, но украинският тим стигна до победа с 3:2 като гост, и оглави класирането с две победи от два мача. Станислав Манолев попадна в групата на ПСВ за срещата с Наполи, но не се появи на терена, като Дик Адвокаат не направи нито една смяна за всичките 90 минути. Италианците стартираха без звездата си Единсон Кавани, който се появи на почивката, но не успя да се разпиш...