10/07/12 19:05

Гранада удари Майорка и се измъкна от зоната на изпадащите

Гранада постигна важна победа с 2:1 при гостуването на Майорка в мач от седмия кръг на Примера дивисион. По този начин андалусийци се измъкнаха от зоната на изпадащите. През първото полувреме домакините имаха надмощие, но пропуснаха няколко много добри ситуации чрез Хемед, Касадеус и Перейра. В 64-та минута Гранада получи правото да изпълни дузпа, след като съдията Ернандес Ернандес видя нарушение на Нсуе срещу Торхе в наказателното поле на Майорка. Футболистът на домакините бе изгонен с директен червен картон. Наказателният удар бе реализиран ...