10/10/12 08:14

Лукойл загуби от Работнички в контрола

Лукойл Академик загуби с 88:93 след продължение от Работнички в Скопие, в контролна среща. Двубоят бе среща на двамата последни национални треньори на Македония – Марин Докузовски и Мариан Лазовски. В редовното време мачът завърши 78:78, след като Лукойл водеше след първата част с 26:16, и на почивката с 43:37. Работнички успя да навакса през второто полувреме, и поведе за първи път при 52:50, но силна серия за българския шампион от 15:4 отново му даде солиден аванс. Домакините пак изравниха, и дори водеха малко преди сирената, но Мохамед Абука...