10/13/12 17:22

ЦСКА би Лудогорец пред погледа на Кирил Домусчиев

ЦСКА спечели с 2:1 срещу Лудогорец в един от интересните мачове от Елитната юношеска група до 17 години. Срещата беше наблюдавана от собственика на разградчани Кирил Домусчиев. За негово съжаление обаче неговият тим игра слабо и можеше да си тръгне с доста по-сериозна загуба, съобщи БТА. Все пак отборът на Лудогорец поведе в резултата при първата си нормална атака, като в 19-ата минута защитникът Борис Ангелов довкара топката в мрежата при меле. Преди това попадение, а и след него момчетата на треньора Димитър Димитров-Трактора доминираха тотал...