10/14/12 17:09

Сашо Янев и Манреса с трета загуба в първенството на Испания

Отборът на Манреса претърпя трета загуба в мъжкото баскетболно първенство на Испания. Манреса загуби гостуването си на Ховентуд със 71:83 точки. За гостите българският национал Александър Янев игра 16 минути като резерва и завърши с 2 точки и 2 борби. БК Донецк победи като гост Днипро с 67:50 точки в мач от осмия кръг на мъжкото баскетболно първенство на Украйна. За победителите Калоян Иванов беше резерва. Той игра 18 минути и се отличи с 5 точки, 6 борби и 3 асистенции. След тази победа Донецк е на пето място в класирането с 4 победи и 1 ...