10/15/12 21:18

Победи за българите във ВТБ Лигата

Отборите с българско участие във ВТБ Лигата постигнаха победи в поредните си срещи от силния регионален турнир. Нижни Новгород с Филип Виденов нямаше проблеми при гостуването си на Минск, и се наложи с 93:66. Капитанът на българския национален отбор игра 27 минути и завърши с шест точки, четири борби, две асистенции и открадната топка. Примоц Брежец бе най-резултатен с 20 точки за Нижни. Близнаците Иванови не бяха в групата на своите отбори – Калоян Иванов получи почивка в Донецк, а Деян – в Лиетувос Ритас. И двата клуба разполагат с много голе...