10/16/12 23:51

Белгия и Хърватия продължават гонитбата

Белгия и Хърватия записаха нови победи в група А на световните квалификации и продължават гонитбата помежду си. В същото време Сърбия загуби при гостуването си на Македония и изостана сериозно. Белгия победи с 2:0 Шотландия като домакин и вече събра актив от 10 точки. Крис Бентеке се разписа в 69-та и Венсан Компания в 71-та минута. Хърватия също надделя с 2:0 срещу Уелс. Головете за „шахматистите“ отбелязаха Марио Манджукич в 27-та минута и Едуардо в 57-та. Македония надделя с 1:0 срещу Сърбия. Единственият гол падна в 59-та минута, когато Ибр...