10/24/12 22:30

Рилецо с първа победа за сезона, разби македонци за една четвърт

Рилски спортист взе първа победа този сезон в официалните си срещи, след успех с 99:76 при гостуването си на Кожув в Македония, в мач от Балканската лига. Самоковският тим загуби в първия кръг на турнира, а след това и от Балкан в Националната баскетболна лига, но днес успя да се справи по-добре, и заслужи победата си. Първото полувреме в Кожув бе равностойно, и завърши при пълен паритет - 47:47. Българският състав успя да вземе крехка преднина след почивката, но изигра страхотна последна четвърт, в която тотално превъзхождаше съперника, и стиг...