10/27/12 21:25

Сиена и Палермо не си отбелязаха голове в битката на дъното

Сиена и гостуващия Палермо направиха скучно 0:0 в първия мач от деветия кръг на италианското футболно първенство. За новия наставник на домакините Серсе Козми това беше първи мач срещу бившия му клуб, от който той беше уволнен след четвъртия кръг на настоящия сезон заради незадоволителни резултати. Двата отбора, които са в дъното на класирането, създадоха малко положения в мача. Фабрицио Миколи пропиля най-чистата възможност през второто полувреме. Той беше изведен от Масимо Донати сам срещу вратаря на домакините Джанлука Пеголо, но стреля над ...