10/27/12 21:18

След 25 години Ягелония записа успех над Лех Познан със Сашо Тонев

Отборът на Лех Познан с Александър Тонев в състава си загуби с 0:2 от Ягелония в мач от полското първенство. Българският футболист започна двубоя като титуляр, но бе заменен в 73-та минута. Играчите на Ягелония постигнаха първа по рода си победа над Лех Познан, три това като гост, за последните 25 години. Любопитното е, че българският нападател не е бил роден при последния подобен резултат, тъй като младият футболист е на 22 години. Гостите поведоха в резултата още в 4-та минута чрез Паздан, а през втората част Алексис Норамбуена затвърди успех...