10/30/12 00:39

Първа точка за Сосиедад навън

Валядолид не успя да се изкачи в първата половина на таблицата в Примера дивисион, след като завърши 2:2 у дома срещу Реал Сосиедад, в последен мач от деветия кръг. В интересен двуостър двубой гостите на два пъти излизаха напред в резултата, но Валядолид догонваше неизменно. За Сосиедад това е и първа точка, спечелена далеч от дома, макар че накрая можеха да изгубят и нея. Антоан Гризман откри резултата в 39-та минута, но до почивката Валядолид изравни чрез Патрик Еберт. Еберт шутира от около 25 метра, топката заблуди вратаря като се тупна няко...